Szanowni Państwo! Czcigodni Księża!

Z wielką radością, oddajemy w Państwa ręce kolejny katalog, zawierający szeroki wachlarz wyjazdów pielgrzymkowych. Z roku na rok, staramy się świadczyć dla Państwa usługi na coraz wyższym poziomie, m.in. poprzez poszerzanie naszej działalności o realizację pielgrzymek do kolejnych miejsc na świecie (w tym roku jest to Kanada, Etiopia, Brazylia – Argentyna). Dokładamy wszelkich starań organizując wyjazdy tematyczne - m.in. związane z życiem i Działalnością Świętych, czy pielgrzymki do miejsc Objawień.

W nadchodzącym, 2018 roku, chcielibyśmy umożliwić Państwu odpowiednie uczczenie wyjątkowego Jubileuszu – 160. rocznicy Objawień w Lourdes. Szanując zróżnicowanie potrzeb i oczekiwań Pielgrzymów, przygotowaliśmy do wyboru wersję programu zarówno krótszą – samolotową, jak i dłuższą – autokarową.

Oczywiście, nie zapominamy także o 50. rocznicy śmierci św. Ojca Pio, a zarazem stuleciu otrzymania przez Niego stygmatów. Zdając sobie sprawę, jak istotnym przeżyciem duchowym, dla Pielgrzyma, jest w tym szczególnym roku nawiedzenie Sanktuarium św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo, prezentujemy Państwu do wyboru kilka propozycji pielgrzymkowych, uwzględniających to ważne miejsce.Nasze pielgrzymki organizujemy zawsze z opieką duszpasterską kapłana i z codzienną możliwością uczestnictwa w Mszach Świętach. Mimo upływu lat, pozostajemy wierni, sprawdzającej się i docenianej przez naszych stałych Klientów zasadzie: BEZPIECZNA I KOMFORTOWA PODRÓŻ BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW oraz pełne ubezpieczenie dla wszystkich uczestników. Składamy w tym miejscu serdeczne podziękowania: Czcigodnym Księżom za wspaniałą opiekę duchową podczas pielgrzymek i za umacnianie wiary. Wszystkim Pielgrzymom za to, że jesteście razem z nami i współtworzycie wspaniałą serdeczną atmosferę. Wszystkim współpracownikom BTP FRATER za wytężoną pracę dla dobra Pielgrzymów.

Spotkajmy się na pielgrzymkowych szlakach Europy i Świata.

Bądźmy razem.

Adam Zielinski – prezes BTP FRATER

Do nabycia: Biuro Frater, Bydgoszcz, ul. Dworcowa 18


Parametry techniczne:format A4, 64 strony

Projekt: Wydawnictwo Pejzaż 2017