Czcigodni Księża! Szanowni Państwo!

Z wielką radością przekazujemy ten katalog, zawierający szeroki wachlarz wyjazdów pielgrzymkowych. Z roku na rok staramy się proponować usługi na coraz wyższym poziomie oraz poszerzać ich zakres. Realizujemy pielgrzymki w popularnych i często wybieranych kierunkach ale także do miejsc zupełnie niezwykłych – w tym roku jest to Liban,

Hawaje, Japonia, Wietnam i Kambodża. Dokładamy wszelkich starań organizując wyjazdy tematyczne – m.in. związane z życiem i działalnością Świętych, czy pielgrzymki do miejsc Objawień. Nasze pielgrzymki organizujemy zawsze z opieką duszpasterską kapłana i z codzienną możliwością uczestnictwa w Mszach Świętach. Pozostajemy wierni, sprawdzającej się i docenianej zasadzie:

BEZPIECZNA I KOMFORTOWA PODRÓŻ BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW oraz pełne ubezpieczenie dla wszystkich uczestników.

Składamy w tym miejscu z głębi serca płynące, serdeczne podziękowania: Czcigodnym Księżom za wspaniałą opiekę duchową podczas pielgrzymek, za umacnianie wiary i za przyjaźń którą nas obdarzają. Wszystkim Pielgrzymom za trwanie z nami i współtworzenie wspaniałej serdecznej atmosfery. Współpracownikom BTP FRATER za wytężoną pracę dla dobra Pielgrzymów i za pasję. Spotkajmy się na pielgrzymkowych szlakach Europy i Świata. Bądźmy razem.


Adam Zielinski – prezes BTP FRATER

Parametry techniczne:format A4, 64 strony

Projekt: Wydawnictwo Pejzaż 2019