KALENDARZ KSIĄŻKOWY/TERMINARZ 2021 BYDGOSZCZ MIASTO SKARBÓW

64,80 zł
58,32 zł Zniżka 6,48 zł
Brutto


KALENDARZ KSIĄŻKOWY/TERMINARZ 2021 BYDGOSZCZ MIASTO SKARBÓW

64,80 zł
58,32 zł Zniżka 6,48 zł
Brutto

Parametry Techniczne:

OSTATNIE EGZEMPLARZE !!!

184 strony, format 20x25 cm

polsko/angielski

oprawa twarda uszlachetniona

układ - tydzień na 2 stronach

ISSN 2657-9553

waga 1 kg

34

Szczegóły

PROMOCJA !!!

2021 KALENDARZ KSIĄŻKOWY/TERMINARZ BYDGOSZCZ miasto skarbów

Kalendarz który powstał z myślą o tych którzy są miłośnikami miasta Bydgoszczy.

Oddajemy w Państwa ręce drugie wydanie kalendarza, dzieje się tak właśnie dzięki temu, że pierwsze spotkało się z uznaniem i zainteresowaniem ze strony Wszystkich, którzy lubią nasze miasto, a taka forma jego promocji przypadła do gustu.(...)

Bydgoszcz niezmiennie od okoliczności zachwyca swoim urokiem, rozbudowuje się i zaprasza do bliższego jej poznania, do czego serdecznie zachęcamy poprzez prezentowane zdjęcia znanych fotografów, jak i tych, którzy amatorsko sięgają po aparat z czystej pasji do naszego miasta. Nietuzinkowe opisy pióra Urszuli Guźleckiej – znanej i lubianej od lat dziennikarki i redaktor w Telewizji Polskiej, utytułowanego mistrza mowy polskiej – dodają im niewątpliwego uroku (...).  

– Wydawca