Album okolicznościowy podsumowujący 27 lat działalności prezesa Marka W. Magdziarza w jednej z największych bydgoskich spółdzielni w Bydgoszczy. Powstał z inicjatywy osób pracujących w spółdzielni i jest wspomnieniem oraz podziękowaniem za 27 lat pracy u boku wspaniałego szefa.

Pan Marek W. Magdziarz jest znanym orędownikiem ruchu spółdzielczego. Do głównych Jego zasług należy między innymi: organizacja corocznych uroczystych obchodów „Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości” w celu upowszechniania idei spółdzielczej, propagowania wartości i zasad spisanych w Kodeksie Dobrych Praktyk Spółdzielczych.

Posiada również wyróżnienia, odznaki, takie jak: Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego, Zasłużony Działacz Kultury, Za Zasługi dla Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Medal XX-lecia „SOLIDARNOŚCI”, Medal 80-lecia Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy, Odznaka Zarządcy Nieruchomości, Za zasługi dla Budownictwa oraz Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi, Medal Złoty Za Długoletnią Służbę, Medal 125-lecia Ruchu Zawodowego Budowlanych w Polsce i Medal Stulecia Polskiego Dozoru Technicznego.

Dorobek i osiągnięcia Pana Marka W. Magdziarza są ogromne nie tylko w rozwój Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani”, ale przede wszystkim w budowaniu pozytywnego wizerunku miasta Bydgoszczy.


Parametry techniczne:

80 stron, format a4, oprawa twarda, uszlachetniona

Wydawca - Wydawnictwo Pejzaż 2018, Bydgoszcz