Kup teraz zapaszmy do naszego sklepu :)

Oddajemy w Państwa ręce drugie wydanie kalendarza, dzieje się tak właśnie dzięki temu, że pierwsze spotkało się z uznaniem i zainteresowaniem ze strony Wszystkich, którzy lubią nasze miasto, a taka forma jego promocji przypadła do gustu.Choć ubiegły rok w życiu każdego z nas był trudny z uwagi na izolację i konieczność zmiany sposobu życia, to wierzymy, że pomału uda się odbudować normalność, a w nas samych będzie więcej życzliwości, radości czerpanej z chwili i optymizmu.

Bydgoszcz niezmiennie od okoliczności zachwyca swoim urokiem, rozbudowuje się i zaprasza do bliższego jej poznania, do czego serdecznie zachęcamy poprzez prezentowane zdjęcia znanych fotografów, jak i tych, którzy amatorsko sięgają po aparat z czystej pasji do naszego miasta. Nietuzinkowe opisy pióra Urszuli Guźleckiej – znanej i lubianej od lat dziennikarki i redaktor w Telewizji Polskiej, utytułowanego mistrza mowy polskiej – dodają im niewątpliwego uroku.

Wojciech Zawadzki – historyk wojskowości, muzealnik – przybliża nam w 400-lecie wybicia najdroższej monety jej historię... bo gdzieżby indziej jak nie w Bydgoszczy powstał złoty dukat. Bydgoszcz oprócz wspaniałych zabytków, to wybitne postaci świata kultury, o których będziemy przypominać. To także wydarzenia sportowe i emocje z nimi związane, pisze o nich w swoim artykule Marek A. Pietrzak, Konsul Honorowy Węgier w Bydgoszczy i niewątpliwy miłośnik naszego miasta.

Zapraszamy zatem do lektury i życzymy, aby każdy dzień nowego roku 2021 zapisał same dobre wydarzenia.

Wydawca


parametry techniczne:

oprawa twarda uszlachetniona

184 strony, polsko/angielski

układ - tydzień na 2 stronach

format: 20x25 cm

Wydawca/projekt/DTP Pejzaż 2020